SKINNY ME DETOX"דיטוקס". אחד המונחים היותר מוכרים בשנים האחרונות, כמעט כולם ובעיקר נשים עושים כיום דיטוקס. 
אני, באיחור אופנתי יש לציין, שמעתי על כך רק לפני שנה כשחברתי שירי - hey.fa.it  התנסתה בו והמליצה לי לנסות גם בטענה שזה "יסדר לי את כל המערכת".

דיטוקס למי שלא יודעת הוא תהליך של ניקוי רעלים מהגוף באמצעות גמילה מסוכר, גלוטן ומוצרי חלב. 
בהתחלה זה נשמע לי כמו סיוט אחד גדול מאחר ואני מכורה לשוקולד וחיה על מוצרי חלב, אך מאחר ואני סובלת המון ממערכת העיכול ומאובחנת כבעלת "מעי רגיז" ו"קיבה רגיזה" הסתקרנתי והתחלתי לחקור מעט את הנושא וכשגיליתי כמה רעל נכנס לנו לתוך הגוף מהמזון והשתייה אותם אנו צורכים על בסיס קבוע, החלטתי לנסות.

כיום קיימות בשוק תוכניות דיטוקס רבות המבטיחות פתרון מהיר הכולל ירידה דרסטית במשקל ומתעלמות מהחשיבות שבתוכנית הדרגתית להסרת הרעלים מהגוף דבר היכול לגרום לתוצאה הפוכה, לרוקן אותנו אנרגטית ולגרום לרעלים לצאת מרקמות הגוף ולחדור לאיברי פנימיים. חשוב מאוד לדעת לאיזו תוכנית אנחנו נכנסים, לבדוק שמלווים אותה אנשי מקצוע ולהיעזר בהמלצות של מי שניסו. כאמור מאחר ושירי התנסה בתהליך דרך האתר "סקיני מידיטוקס" ואף מכירה באופן אישי את בעלת האתר, סמכתי עליה, נכנסת לעניינים וכבר מההתחלה הרגשתי בידיים בטוחות.


SKINNY ME DETOX

את סקיני מי דיטוקס הקימה יעל רננה אסף, אמא לשלושה ילדים, שלאחר ניסיונות רבים וכושלים להשיל את משקל ההריונות מגופה הבינה את הצורך שבירידה במשקל תוך אכילה בריאה מבלי להרעיב את הגוף, לסבול ואז להעלות את הכל בחזרה. 
יחד עם צוות הכולל תזונאית, יועצי תזונה ונטורופתיה נולדו תוכניות ניקוי רעלים מגוונות, בריאות ומותאמות לפי צורך אישי של כל אחת. 


איך זה עובד?

באתר תמצאו תוכניות למתחילות, מתקדמות ואתגרים שונים המותאמים לעונות השנה – קיץ/חורף, לחגים וכמו גם לעסוקות שלא מוצאות את הזמן לנהל אורח חיים בריא.

כל תוכנית/אתגר מכילים תפריט יומי/שבועי, המבוסס על גמילה ממוצרי חלב, גלוטן וסוכר, מתכונים, רשימת קניות, הסברים מפורטים על התוכנית ומשמעותה, סופר פוד, שייקים ועוד.

מי שמזמינות ערכות מתחילות ומתקדמות יקבלו גם תה טבעי, טיפות ג'מנמה המסייעות לחשקים לסוכר ופחמימות, כוס סמוד׳י לשייקים של הבוקר וחלק מהערכות כוללות גם בקבוק לחליטה התה.

לא משנה באיזו תוכנית תבחרו ברגע שתרכשו אותה תצורפו לקבוצת תמיכה בפייסבוק בה חברות מאות נשים שעוברות את אותו התהליך שואלות שאלות ומעלות מתכונים.
"מה לך ולדיטוקס?"

את התוכנית הראשונה שלי התחלתי בקיץ האחרון באתגר אונליין המותאם לעונה החמה ובכל פעם שאמרתי שאני עושה דיטוקס בעודי מסרבת לקינוח עתיר סוכר ופחמימות קיבלתי תגובות פליאה ושאלות כמו "את רזה מאוד, למה את צריכה את זה?" "שטויות כל הדיאטות הללו", "צריך להנות מאוכל, לא לסבול" וכד' 


אז נכון, הבונוס הגדול של הדיטוקס הוא באמת ירידה במשקל ובהיקפים ומי שצריכה את זה תהנה מירידה מהירה ותדע איך שמור על משקל היעד, אך האכילה הבריאה והידיעה שהגוף מקבל ויטמינים ומינרלים המשפיעים על החיוניות שלנו, על השינה, הזיכרון ותחושת הקלילות חשובים הרבה יותר וזו הייתה המטרה העיקרית שלי - לדעת שאני נהנית מהאוכל וגם לאחריו, מבלי לסבול מכאבי בטן ובחילות שליוו אותי כל חיי לאחר כל ארוחה.


מה יצא לי מזה 

נוסף על אתגר הקיץ שילבתי תוכנית נוספת. הרגשתי שאני צריכה ערכה הכוללת את כל המוצרים ובעיקר חוברת מסודרת להכין ממנה מאכלים  ורכשתי את "תוכנית מתחילות 21 יום".

לאחר שלושה שבועות בהם השתדלתי ללכת לפי הספר, עם מעידות פה ושם של שוקולדים וגלידות, לא ירדתי משמעותית במשקל ובהיקפים, גם כי לא היה לי צורך בכך וגם כי דאגתי להוסיף לי מנות בגלל שהתאמנתי - ריצה ומשקולות, אך השלתי את שני הקילוגרמים שעליתי בחופשת הקיץ. 

בסופו של דבר הייתי מרוצה מאוד בעיקר מתחושת הקלילות, הריחוף, המרץ והכוח שהיו לי.

מאז לצערי עברתי תאונת דרכים ששיבשה לי את התזונה. הייתי מאושפזת כמה ימים בבית חולים ואוכל של בתי חולים הוא לא חוויה כידוע, כך שאכלתי בעיקר אוכל קנוי ולא בריא. גם המבקרים טרחו לפנק בשוקולדים ועם כל תחושת הדאון שהייתה לי נתתי לעצמי להנות מהחטאים.

לקח לי קצת זמן, בעיקר את תקופת ההחלמה ובשבוע האחרון חזרתי לתוכנית הדיטוקס למתחילות וכבר אני מרגישה טוב יותר ונוח יותר עם הגוף שלי ומתכננת לרכוש את תוכנית ההמשך. 


just do it

אם אתן רוצות להרגיש שינוי משמעותי, לשמור על בריאותכן, לרזות ולצמצם היקפים מבלי לרעוב אל תפחדו לנסות, בסופו של דבר הכל בראש! ברגע שעוברים את שלושת הימים הראשונה של הגמילה בהם רוב הסיכויים שתרגישו קצת כאבי ראש וחולשה, תגיע תחושה נפלאה! והתוצאות ידברו בעד עצמן.אתר סקיני מי דיטוקס  - www.skinnymedetox.com

ב ה צ ל ח ה !


מוזמנים לעקוב אחרי גם ברשתות החברתיות 
פייסבוק - Facebook
אינסטגרם - Instagram

Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה